Логин
Пароль Регистрация
ПРОДУКЦИЯ

Каталог товаров

ПРОДУКЦИЯ PROFILTRON
Фильтры кувшины
Картриджи к кувшину
Фильтры насадки на кран
Фильтры настольного типа
Фильтры под мойку с отдельным краном
Системы обратного осмоса
Комплектующие для обратного осмоса
Механические фильтры
Картриджи к системам
Фильтры против накипи
Запчасти для фильтров
Сорбенты и материалы
Фильтры для душа


Акционный товар


Статьи сайта

Сколько воды необходимо организму человека в жару?

      С наступлением жаркого лета наш организм начинает перестраиваться, обмен веществ меняется.                                   В связи с перегревом мы начинаем больше потеть, теряем много воды. А значит, вопрос, сколько и чего пить в жару далеко не праздный.


 

Весна - время двойного хлорирования городской воды!!! Будьте бдительны!!!
Весной паводки несут в водоёмы грязь, накопившуюся в снегу, растворы удобрений, гербицидов. Осенью то же происходит из-за дождей. Постоянные "залповые" выбросы с заводов и фабрик и выхлопы машин вовсе не зависят от времени года и превращают воду в растворы химических веществ и зимой и летом.

 

Не гонитесь за дешевизной !!!
  За последнее время участились случаи обращения пострадавших интернет-покупателей фильтров. Зачастую причиной выступает то, что основным фактором покупки была цена. Хороший фильтр не может стоить на 30-40 % дешевле от рекомендованной розничной стоимости. Недобросовестные продавцы как минимум не дают ни на что гарантийных обязательств, а самые продвинутые нарушают заводскую комплектацию, продавая картриджи, краны и т.п. отдельно.

 

Все статьи »


Окремий кран для чистої води

 

Filtri_dlya_vodi

Akvafor_favoritФільтр забезпечує бездоганну очистку води навіть від мікродомішок розміром до 0,5 мікрон та бактерій.

Щільність лабіринтної структури фільтруючого модуля збільшується від наружньої поверхності до центру, завдяки чому ефективно затримуються частки будь-якого розміру.

До блиску відполірований корпус з харчової нержавіючої сталі не боїться корозії та механічних пошкоджень, а також зберігає герметичність при перепадах тиску.

Оригінальна гнучка підводка англійської компанії John Guest дозволяє зручно розмістити фільтр на відстані від раковини для раціонального використання простору.


Trio_filtri_dlya_vodiПотужна система з трьох фільтруючих модулів. Надійно захистить від будь-яких забруднень. Міцний корпус, надійний та довговічний, можна повісити на стіну для раціонального використання простору.

Для регіонів з жорсткою водою випускається комплектація фільтру АКВАФОР Тріо модулями, не тільки очищуючими, але й пом'якшуючими воду. Ресурс такого фільтру 6 000 літрів, а швидкість фільтрації 2 л/хв.


KristallНові досягнення водоочнстки в новій моделі
фільтра:

- сучасний компактний слім-дизайн: фільтр без проблем поміститься на будь-якій кухні;
- концепція «блок-модуль»: заміна картриджів проста та займає не більше хвилини;
- додатковий бактеріальний захист: модуль міняється разом з корпусом;
- швидке підключення;
- корпус з ударотривкого харчового пластику.

АКВАФОР Кристал пом'якшуючий
Ресурс - 6000 літрів. Швидкість фільтрації - 2 л/хв.
Знижує надлишкову жорсткість води за рахунок змінного модуля з іонообмінним матеріалом (багаторазово регенерується прямо у Вас вдома!). Попереджує утворення накипу.


kvadroКорпус водоочисника продається без змінних модулів та комплектується ними в залежності від необхідного завдання водоочистки. Тепер Ви самі можете вибирати, які модулі використовувати, в залежності від якості води та потрібного результату. На відміну від інших моделей, в Квадро Ви можете встановлювати чотири модуля, що суттєво розширює можливості.

Solo

osmos

Завдяки поєднанню зворотньо-осмотичної мембрани та сорбційних модулів, виготовлених за технологією карбон-блок, досягається найвища якість очистки води, яке недоступне будь-яким іншим сорбційним системам водоочистки.

АКВАФОР Кристал Осмо - єдиний фільтр, який знижує вміст в воді іонів миш'яку, а також затримує віруси.
Зворотньоосмотична система АКВАФОР Кристал Осмо успадкувала від водоочисника Аквафор Кристал компактність, сучасний дизайн та принцип зміни модулів «одним натиском».

Випускаються різні модифікації системи АКВАФОР Кристал Осмо. Які відрізняються швидкістю фільтрації мембрани. За бажанням водоочисник додатково комплектується фільтром попередньої очистки та насосом що підвищує тиск.

АКВАФОР Кристал Осмо, на відміну від сорбційних фільтрів, не тільки видаляє з води шкідливі домішки та солі жорсткості, але й знижує загальну мінералізацію води, не потребуючи регенерації.

Рекомендовано для жорсткої води, або якщо вода сильно забруднена.